Kryetari i Kumanovës për iftar në Rramanli (FOTO)

Kryetari i komunës së Kumanovës, Maksim Dimitrievski mbrëmë ka qëndruar në fshatin Rramanli, ku ka qenë i ftuar në një iftar të shtruar nga banorë të këtij fshati dhe përkrahës të LSDM-së.

Marketing

Dimitrievski ka qëndruar përkrahë bashkëpunëtorëve të tij dhe banorëve, ku më pas kanë diskutuar edhe për tema të tjera lidhur me shqetësimet dhe kërkesat e banorëve të këtij fshati.

LSDM në këtë fshat të banuar me shumicë shqiptare doli si parti e para në zgjedhjet e fundit. (INA)