Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira lokale. Gjithashtu do të fryjë erë mesatare veriore.

Marketing

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 8 deri 19 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 20 deri 30 gradë celcius.

Gjatë dtëve të ardhshme moti pritet të jetë me diell, ndërsa temperaturat do të lëvizin prej 19 deri 32 gradë celcius.