Moti sot në vendin tonë

Moti në Maqedoni sot do të jetë me diell dhe vranësira mesatare.

Marketing

Temperatura e mëngjesit do të arrijë deri 5 gradë ndërsa ajo e ditës do të lëviz prej 11 deri 22 gradë Celsius.
Edhe në Shkup do të mbajë mot i ngjashëm me temperaturë të mëngjesit deri 2 gradë ndërsa ajo e ditës do të arrijë deri 18 gradë Celsius.