Moti sot në vendin tonë

Moti në vend do të jetë me diell dhe i nxehtë me vranësira të vogla lokale.

Marketing

Temperatura në mëngjes do të jetë nga 13 deri 20 gradë celsius, ndërsa temperatura ditore do të jetë nga 36 deri 39 gradë celsius.

Edhe në Shkup moti do të jetë me diell ku temperatura maksimale do të arrijë deri 36 gradë celsius.