Yll Limani publikon këngën e re ‘Nuk po kalojka’

Ka disa ditë që këngëtari Yll Limani ka paralajmëruar projektin e ri muzikorë, shkruan Indeksonline.

Marketing

Ai tanimë ka vendosur që ta publikoj këngën e re me titull ‘Nuk po kalojka’.

Kënga është punuar nga Aida Baraku dhe Armend Rexhepagiqi të cilët Ylli i ka falënderuar për këtë këngë të shpirtit siç e quan ai.

Ai gjithashtu ka paralajmëruar se ky është vetëm fillimi për këtë sezonë verorë.