10 lojtarët që mund ta zëvendësojnë Ronaldon në Real Madrid (FOTO)

Cristiano Ronaldo e ka braktisur Real Madridin për Juventusin, prandaj gjiganti spanjoll do të jetë në kërkim të një zëvendësuesi të superyllit portugez gjatë kësaj vere.

Marketing

Portugezi u pajtua t’i bashkohet Juventusit për 112 milionë euro duke lënë një boshllëk të madh në klubin madrilen.

Ndër emrat e mëdhenj që mund ta pasojnë atë në Real janë dy yjet e PSG-së, Neymar dhe Kylian Mbappe.

Sipas Goal, këta janë 10 lojtarët që mund ta zëvendësojnë Ronaldon në Real. /Express/

 

Marketing