Aksident në Shkup, humb jetën një 60-vjeçar

Një 60-vjeçar nga Shkupi ka humbur jetë në një aksident ku me veturën e tij ka goditur në një mur betoni.

Marketing

“Dje në orën 14:35 në rrugën lokale Ilinden fshati Ajvatovci është lajmëruar se një veturë e markës “Ford Focus” me targa të Shkupit e drejtuar nga V.D. (60), ka dalë nga rruga dhe ka goditur në një mur betoni. Shoferi V.D. ka nderuar jetë në vendin e ngjarjes”, njoftojnë nga MPB.

Hetim në vendin e ngjarjes kanë bërë ekipet e SPB Shkup dhe prokurori publik.