Kaq seksi nuk e keni parë Big Mamën

Këngëtarja e njohur Big Mama edhe emrin e mori bazuar në format trupore që i ka pasur.

Marketing

Mirëpo, sot ajo ka forma trupore goxha të mira, transmeton Indeksonline.

Big Mama ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në Instagram, ku duket mjaftë seksi në fustanin e kaltër për trupi.

Me këtë imazh ajo ka treguar se ka qenë në një dasmë dhe po duket mjaftë bukur.

 

Marketing