Melinda merr këtë vendim për muajin e Ramazanit

Reperja, Melinda Ademi është një prej artisteve më të kërkuara në tregun e muzikës shqiptare.

Marketing

Por, me fillimin e muajit të Ramazanit, artistja përmes një postimi në Instagram ka bërë një njoftim të rëndësishëm për fansat e saj.

Ajo ka thënë se nga sot (e enjte) kur edhe nisi maji i Ramazanit dhe deri në përfundimin e tij, reperja nuk do të jetë e pranishme në koncerte.

“Nga sot e deri në përfundim të Ramazanit nuk do të jem prezentë në koncerte. Me respekt, Melinda. Urime Ramazani të gjithë besimtarëve mysliman”, ka shkruar reperja në postim.

Marketing