Shi i rrëmbyeshëm dhe erëra të forta në Shkup

Ashtu edhe siç kishin paralajmëruar meteorologët Shkupi është përfshirë nga moti i keq. Shi, breshër dhe erëra të forta janë regjistruar në kryeqytetin e vendit.

Marketing

Temperaturat janë ulur për 10 gradë Celsius, ndërsa reshje pritet të ketë edhe gjatë orëve të pasdites.