Shkëndija publikoi himnin e ri të skuadrës, ja kush e këndojnë (VIDEO)

Që nga ndeshja e sotme (ora 17:00) e balotazhit kundër FC “Cool” nga Kisella Voda, në stadiumin “Boris Trajkovski” në Maxhari të Shkupit, Shkëndija e Haraçinës do të ketë një himn të ri.

Kjo këngë do të këndohet nga Burhan Ferati dhe Arshik Miiftari.

Postimi i KF Shkëndija:

Sapo doli kënga për klubin tonë e interpretuar nga Burhan Ferati dhe Arshik Miftari ,falenderim special edhe për Nafidan Miftarin dhe studios NP RECORDS me mjeshtrit e saj Pleo Gashi dhe Nusret Asani.

Himni official i klubit tonë .