I perfomon sërish këngët e tij në “BBVA”, Ghetto Geasy e përsërit: Luiz baba

Ditën e sotme, janë bërë 90 ditë prej kur ka nisur edicioni i dytë i “Big Brother VIP Albania”.
Për këtë shkak, banorëve u është dhënë rasti të festojnë.

Marketing

Shumë këngë janë lëshuar e disa prej tyre ishin të reperit të Babastars, Getoar Selimi.

Luizi sërish i ka kënduar këngët e tij, e pothuashtu në stilin e tij.

Reperi ka publikuar këtë video në ‘Instastory’ dhe në njërën prej tyre e komentoi sërish fenomenin shqiptar.

“Luiz baba”, shkroi sërish reperi kosovar.

Marketing